MRG

Новости

14:00
06.11.2020

Розширюємо можливості DESTIN: європейські медіаексперти викладатимуть студентам Маріуполя

У найближчі два місяці для студентів-журналістів МДУ та медійників міста відбудеться низка тренінгів та майстер-класів від провідних медіа-тренерів України та Європи. Тренінги проводитимуться в рамках проєкту «MediaHub», що реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Перша зустріч запланована вже на 13 листопада. Тренінг «Журналістські розслідування: методи, інструменти, безпека» проведе український медіа-тренер, старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів глобальної мережі журналістів-розслідувачів Gijn Олег Хоменок. У програмі тренінгу будуть найактуальніші знання про те, як проводити сучасні журналістські розслідування. Олег Хоменок розповість про методики збору та перевірки інформації, а також про особисту безпеку під час пошуку правди для громадськості.

Другий тренінг відбудеться 23 листопада: «Джерела інформації: ефективність, фактчекінг, етика». Його проведе директорка Європейської асоціації тренерів журналістики, менеджерка проєкту «Фактчекінг в Європейському Союзі», міжнародна координаторка і лекторка Утрехтського університету Надя Віссерас. У її виступі можна буде почути про головні правила перевірки фактів і даних журналістом, важливість перевірки інформації в сучасному медіапросторі, а також помилки, які найбільш часто роблять сучасні журналісти під час перевірки своїх новин.

Третій тренінг «Мультимедійний сторітелінг» 8 грудня проводитиме провідна європейська тренерка Даніка Іліч. Вона є членом Всесвітньої мережі етичної журналістики, медіа-консультанткою проєктів UNESCO і екс-редакторкою новин Всесвітньої служби ВВС і Radio B92 (Белград). Даніка Іліч працювала репортеркою та міжнародною медіа-тренеркою у Великій Британії, Югославії, Китаї та Україні. Її знання допоможуть медійникам Маріуполя дізнатися про сучасні тенденції сторітелінгу, особливості його створення та просування на різних медіа-платформах.

поделиться новостью

Если тебе понравилась новость, ты легко можешь поделиться ею с друзьями

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.