MRG

Новости

15:00
04.12.2019

Зимовий сезон: як швидко очистити машину від криги та снігу?

Перш ніж приступити до безпосереднього видалення зледенілих і засніжених ділянок, машину потрібно завести і включити режим обігріву.

Механічне очищення здійснюється за допомогою скребка або щітки. Попереднє видалення поверхневого шару льоду зі скла при використанні цих засобів призводить до прискореного прогріву транспортного засобу і значного збільшення оглядовості.

Скребок для автомобіля повинен бути виконаний з повільного, м’якого матеріалу, що запобігає появі на вікнах подряпин і мікротріщин. Використання жорстких, невідповідних підручних предметів веде до руйнування лакофарбового покриття та розвитку корозійних процесів. Порушення цілісності скла загрожує його помутнінням і призводить до скорочення видимості.

В процесі очищення скребком або щіткою слід дотримуватися одного напрямку. Це робиться для того, щоб не дати кристалам льоду подряпати обморожені ділянки автомобіля.

Для видалення снігу та льоду в автомагазинах власники транспортних засобів можуть придбати спеціально розроблені засоби, які називаються авторазмораживатели.

Засіб від льоду являє собою розчин або аерозоль, який за допомогою пульверизатора або балончика, що знаходиться під тиском, розпорошується на ділянки з льодом.

Олександр Небогатих

поделиться новостью

Если тебе понравилась новость, ты легко можешь поделиться ею с друзьями

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.