MRG

Новости

13:00
06.11.2019

Навичка працювати з відкритими даними та цифрові технології: чому навчать маріупольців на Open Data Forum

Фото минулого Форуму. Джерело: сайт Open Data Forum

Регіональний Open Data Forum відбудеться у Маріуполі 8 листопада. Початок о 10:00, про це йдеться на сайті заходу.

Завдання Open Data Forum – це створити майданчик для отримання корисної практичної інформації у сфері відкритих даних та цифрових технологій, налагодженню контактів з інноваторами, та запровадженню цих нових технологій на локальному рівні.

На форумі маріупольці побачать технології, які можна впровадити на місцях вже зараз, щоб знизити рівень корупції, підвищити ефективність діяльності органів влади, покращити якість життя громадян та поліпшити бізнес-середовище.

Форум буде корисним для всіх, хто хоче змінити на краще своє місто, свій регіон і всю Україну вцілому. Сучасний світ змінюється, а разом з ним, і наші підходи отримання даних та їх використання. Спікерами виступлять фахівець з впровадження ІТ-сервісів для ОМС Катерина Борисенко, голова Центру досліджень суспільства, Co-founder OpenSchool Андрій Жнивін, менеджер з розвитку бізнесу, AuxBridge (Ізраїль) Оксана Потапенко, комунікаційниця Руху ЧЕСНО Юлія Решітько, координаторка Руху ЧЕСНО Віта Думанська та національний модератор єдиної платформи електронної демократії EDEM, EGAP, Фонд Східна Європа Олександра Піденко.

Для участі у форумі треба попередньо зареєструватися на САЙТІ.

поделиться новостью

Если тебе понравилась новость, ты легко можешь поделиться ею с друзьями

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.